Kapcsolat - Állásajánlat

A Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Karbantartó

Főbb feladatok:

• közreműködik az intézmény szakszerű üzemeltetésében
• elvégzi a szükséges karbantartásokat, javításokat és a működéshez szükséges feladatokat;

Elvárások:

• szakirányú végzettség (villanyszerelő, víz-gáz szerelő, lakatos, festő, egyéb szakmunkás)
• szakmai tapasztalat
• műszaki érzék, precíz munkavégzés
• rugalmasság, nagy fokú önállóság
• nagy munkabírás
• B kategóriás vezetői engedély

Előnyök:

• park fenntartási tapasztalat

Amit kínálunk:

• bruttó 200.000 Ft/hó alapbér
• stabil, hosszú távú munkalehetőség Magyarország leglátogatottabb kastélyában
• céges kirándulások, programok
• fejlődési lehetőség tanulmányi szerződéssel
• kulturált munkakörnyezet
• munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Egyéb juttatások:

• cafatéira
• munkába járás támogatása
• ügyeleti pótlék

Munkavégzés helye: Keszthely, Fenékpuszta, Szántódpuszta

Szakmai önéletrajzokat az e-mail címre várjuk 2019. június 20-ig. További információ Pécsi Attilától kérhető (+36 20 299 6110).

Helikon Kastélymúzeum - Kezdőoldal English Deutsch