Kapcsolat - Állásajánlat

A Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

 Beruházás megvalósító

Főbb feladatok:

  • a létesítmény-üzemeltetési vezető közvetlen munkatársaként közreműködik az intézmény projektjeinek előkészítésében valamint fizikai megvalósításában a szükséges adminisztratív és egyéb általános műszaki feladatokkal együtt.

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban építész technikus, magasépítő technikus, építőmérnök)
  • rugalmas, önálló munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny az alábbi területeken szerzett tapasztalat:

  • építőipari kivitelezés
  • pályázat megvalósítás
  • műemlék épületek felújítása illetve karbantartása

Amit kínálunk:

  • bruttó 400.000 Ft/hó alapbér
  • stabil munkahely Magyarország leglátogatottabb kastélyában
  • céges kirándulások, programok
  • fejlődési lehetőség tanulmányi szerződéssel

Egyéb juttatások:

  • cafatéira 120.000 Ft/év
  • munkába járás támogatása

Kezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 8360 Keszthely, Kastély utca 1., Fenékpuszta, Szántódpuszta

Szakmai Önéletrajzokat az e-mail címre várjuk 2021. április 10-ig. A TÁRGY mezőben a pozíció megnevezése szükséges.

Helikon Kastélymúzeum - Kezdőoldal English Deutsch