Karrier

Karrier
A Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Informatikus
    Főbb feladatok:

  • közreműködik az intézmény IT rendszerének üzemeltetésében
  • Hálózatok monitorozása, hibák elhárítása, adminisztrálása
  • Problémák analízise és javítása
  • Részvétel eseti projektekben

    Elvárások:

  • szakirányú, minimum középfokú OKJ-s végzettség
  • strukturált hálózatok logikai és fizikai ismerete
  • rugalmas, önálló munkavégzés
  • Windows 10 beható ismerete
  • Windows Server ismerete
  • Active Directory ismerete
  • Ubuntu ismerete

    Előnyök:

  • scriptnyelvek ismerete (PowerShell, bash)
  • hardver üzemeltetési tapasztalat
  • tartományban való munkavégzési tapasztalat
  • irodai alkalmazások beható ismerete
  • SQL ismerete

    Amit kínálunk:

  • bruttó 340.000 Ft/hó alapbér
  • stabil munkahely Magyarország leglátogatottabb kastélyában
  • céges kirándulások, programok
  • fejlődési lehetőség tanulmányi szerződéssel

    Egyéb juttatások:

  • cafetéira nettó 120.000 Ft/év
  • céges telefon, laptop
  • munkába járás támogatása

    Munkavégzés helye: 8360 Keszthely, Kastély utca 1.
    Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

    Szakmai Önéletrajzokat az allas@helikonkastely.hu e-mail címre várjuk 2021. október 1-ig.